Wiosna w Hospicjum

U nas już wiosna. Nawet nie zauważyliśmy kiedy przez okna naszego Hospicjum zaczęło wchodzić coraz więcej słońca. Chociaż są dni kiedy pogoda nas nie rozpieszcza. W te dni staramy się by wiosna była w sercach. Każda pora roku jest cudowna, przynosi coś nowego. Wraz z kolejnymi porami roku zauważamy jak czas ucieka. Czas jest najcenniejszą wartością jaką mamy. Bywa nieubłagany…to jak go wykorzystamy zależy od nas. My staramy się był on wypełniony wzruszeniami, radością, przywoływaniem najlepszych wspomnień… Bez cudownych ludzi nie było by to możliwe. Ludzi, którzy pojawiają się w naszej codzienności. I tak właśnie w środku kapryśnej wiosny można zorganizować koncert, który zmienia się w bal i sprawić by śpiew był na ustach, radość w sercu, a małe cuda wokół… 1 kwietnia był u nas radosny, pełen dźwięków, muzyczne szlagiery rozbrzmiewały w każdym kącie Hospicjum. I to wszystko dzięki Annie Marii Biskupskiej, która przyjęła zaproszenie od naszych Wolontariuszy. Dziękujemy, mamy nadzieję, że nie było to ostatnie nasze muzyczne spotkanie.

Koncert dla Hospicjum Anny Marii Biskupskiej
Koncert dla pacjentów