Wiosna w Hospicjum

Wiosna w Hospicjum to intensywny czas, a w tym roku szczególnie. Kwiecień rozpieścił nas słońcem i różnymi przyjemnościami. Było pracowicie, muzycznie i jak zawsze ciepło, w naszym Hospicjum zawsze jest ciepło, bo ciepło to ludzie. cudownych ludzi w naszym hospicjum nie brakuje.

Panie z Lions Club -Lides rozpoczęły sezon nowymi nasadzeniami roślin. To jedynie wstęp do całego projektu „Ogrodu dla Hospicjum”. Dzięki naszej wspaniałej ekipie Wolontariuszy pojawił się ekologiczny ogród i tylko czekać aż się pojawią różne pyszności: rzodkieweczki, sałaty, pomidorki, papryki.

Muzykoterapia i spotkania przy muzyce to już tradycja naszego hospicjum. Zatem i w kwietniu nie mogło się obyć bez wspólnego muzykowania. Miło nam było gościć ponownie zespół Voxellence. I tym razem nie obyło się bez wzruszeń.

A jak wiosna to i spacery i radość z kolorowej przyrody. Dookoła zrobiło się pięknie, oko cieszy soczysta zieleń i kwitnące rośliny. Jak co roku nasi Pacjenci i ich bliscy zaczęli korzystać z uroków wiosny.