Młodzież, która niesie nadzieję – dziękujemy!

Jak dobrze mieć wokół siebie ludzi, którzy wspierają nas i naszych Pacjentów. A jeszcze piękniej jest wtedy, gdy dołącza do nas młodzież, pełna energii i serca.

Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi wraz ze swoją społecznością uczniowską już od kilku miesięcy aktywnie uczestniczy w akcji Pola Nadziei. To ogólnopolska inicjatywa wspierająca hospicja i osoby ciężko chore. Jej symbolem są żonkile – kwiaty nadziei i solidarności.

Uczniowie przygotowali dla nas dwa kiermasze, posadzili i pielęgnowali kilkaset cebulek żonkili, a także współorganizowali mszę rodzinną w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, z której cała taca została przekazana na nasze hospicjum. Łączna kwota z tych działań to 2531,03 zł.

Całość zostanie przeznaczona na potrzeby naszych Podopiecznych.

Z całego serca dziękujemy kadrze nauczycielskiej, a szczególnie Pani Justynie Sajpelt i Pani Kamili Jasiek, które prowadziły te działania. Dziękujemy również rodzicom, dzieciom i młodzieży – za Waszą energię, dobro i za to, że jesteście z nami.

To właśnie takie gesty budują prawdziwe Pola Nadziei.