Świąteczny czas w Hospicjum

Grudzień to najbardziej świąteczny miesiąc w roku. To czas pełen radości i wzruszeń. To czas, kiedy serca otwierają się szerzej i wszystko czujemy mocniej, intensywniej. Mimo, że zima nam nie dopisuje, a za oknem nie ma bajkowo ośnieżonych drzew, ani na szybach mróz nie maluje misternych wzorów i tak jest magicznie. Bo magia jest w nas. Bo to ludzie są magią. I tak magicznie było w grudniu u nas. I Kiermasz Bożonarodzeniowy był, i ogrom prezentów dla naszych Pacjentów, i kolorowe choinki, które nadają radości i blasku, i wzruszenia przy wspólnej Wigilii pracowników, współpracowników i wolontariuszy. Każdy grudniowy dzień był magiczny. Każdy grudniowy dzień przynosił nam moc wzruszeń. Świąteczny czas….magiczny czas.

Dziękujemy wszystkim za okazane serce za te wszystkie dary i niespodzianki. Dziękujemy za piękne choinki, które pachną lasem i misternie popakowane prezenty dla Pacjentów, które rozdaliśmy 23 grudnia, i za pyszne świąteczne ciasta. A przede wszystkim dziękujemy za Wasz czas, który daliście aby radość świąt zawitała do naszego Hospicjum.

Wielkie podziękowania wszystkim Wam

Dziękujemy ❤️❤️❤️

🎁Szkole Podstawowej nr 55 w Łodzi za prezenty niespodzianki

🎁 Domowi Seniora Kolumna za słodkości, herbatki, kawki, skarpetki, mydełka pachnące