Coraz bliżej Święta – Kiermasz

Przyjaciele 🧡💚

Rozpoczynamy sezon świątecznych przygotowań🎄🎁

Jak można nam w tych przygotowaniach pomóc? To niezwykle proste. Każdy może zostać naszym świętym Mikołajem🎅

Od 20 listopada do 1 grudnia 2023 możecie dostarczać do nas różne rzeczy na Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wydarzenie odbędzie się w naszej placówce 9 grudnia (sobota ).

Co można podarować?🎁

Na Kiermasz można przynieść różne różności. Ozdoby świąteczne i choinkowe, świeczniki, świeczki, rękodzieła np kartki świąteczne, szydełkowe cudeńka, ceramikę, elementy wystroju wnętrz, kos,etyki, książki i inne ładne przedmioty.

Rzeczy mogą być nowe, ręcznie wykonane lub używane w dobrym stanie.

Możecie także przekazywać drobne podarunki, które trafią w Święta do naszych Pacjentów. Mogą to być np słodkości, skarpetki, kocyki, poduszeczki lub inne drobne upominki🎄🎅

Dary można przekazywać w naszej siedzibie Stowarzyszenie Hospicjum Łódzkie przy ul. Pojezierskiej 45/51 w Łodzi od poniedziałku do soboty w godzinach 8-19 lub skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie, lub przez wiadomość prywatna na naszym profili na FB.

Serdecznie zachęcamy do włączenia się do naszej akcji🎄 dobro wraca