Coraz bliżej Święta…

Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta….

Ho ho ho, dzyń dzyń dzyń, dzwonią dzwonki sań 🛷🎄

U nas w hospicjum coraz bardziej czuć świąteczną atmosferę. Szykujemy się do Świątecznego Kiermaszu, zatem coraz więcej u nas świątecznych akcentów. Świąteczne przygotowania idą pełną parą. A święta to magiczny czas, spotkań wspomnień, zapachów i smaków. U nas pachniało cudownie pierniczkami. We wtorek było pięknie 🌟 Prócz wizyty Mikołaja nasze hospicjum stało się fabryką ozdabiania pysznych, świątecznych ciasteczek. Nasi Pacjenci wraz z Wolontariuszami ochoczo dekorowali pierniczki, które powiesimy na choince🎄 Było przy tym tyle śmiechu i zabawy. Coraz bliżej Święta!

A wczoraj były Mikołajki. Czy byliście grzeczni, czy odwiedził Was Mikołaj?🎅

Nasi podopieczni otrzymali prezenty🎁🤩

Wielkie ukłony i podziękowania dla Pana Zbigniewa, który wcielił się w rolę Mikołaja i mimo napiętego kalendarza gwiazdkowego znalazł chwilę by wpaść do nas i obdarować naszych Pacjentów drobiazgami🎁🎁🎁

Oczywiście wielkie dziękujemy dla naszego zespołu wolontariuszy🧡💚