Hospicjum Stacjonarne

Hospicjum Stacjonarne dla Osób Dorosłych w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej 45/51 to nowoczesna placówka  świadcząca usługi medyczne na najwyższym poziomie. Zapewniamy pomoc osobom w zaawansowanym, nieuleczalnym stadium choroby, dbając o zaspokojenie potrzeb fizycznych, psychicznych, duchowych i socjalnych. W hospicjum skupiamy się na jakości życia chorego i jego bliskich oferując wsparcie umożliwiające pacjentom możliwie jak najbardziej spokojne życie.

Nasi pacjenci są pod stałą opieką lekarzy–specjalistów z zakresu medycyny paliatywnej, a także zespołu  pielęgniarek, opiekunów medycznych, fizjoterapeutów, psychologów.

          W zależności od dostępności miejsc zapewnimy kierowanym do nas pacjentom kompleksową opiekę. Zapraszamy do kontaktu z naszym koordynatorem P. Olą Krupską pod numerem tel. 42 208 09 00 – sekretariat (poniedziałek-piątek w godzinach 8.00-16.00), email sekretariat@hospicjumlodzkie.pl, która udzieli Państwu szczegółowych informacji w zakresie dostępności miejsc i wymaganych dokumentów.

          Do hospicjum stacjonarnego można kierować pacjentów z  zaawansowaną i postępującą chorobą z wykazu schorzeń kwalifikujących do objęcia opieką hospicyjną, w ostatnim nieuleczalnym stadium.

Warunkiem przyjęcia chorego do Hospicjum Stacjonarnego dla Osób Dorosłych w Łodzi jest dostarczenie:

·       skierowania do hospicjum stacjonarnego,

·      karty kwalifikacji pacjenta do hospicjum ( do pobrania ze strony internetowej Hospicjum),

·    informacji od lekarza prowadzącego o zakończonym leczeniu,

·     odpisu dowodu osobistego,

·    potwierdzenia ubezpieczenia pacjenta,

·     kserokopii dokumentacji  medycznej pacjenta.

Pliki do pobrania: