Stowarzyszenie Hospicjum Łódzkie Liderem Zdrowia w Ochronie Medycyny „Działalność Charytatywna”

Z wielką radością pragniemy poinformować, iż zostaliśmy laureatami dwudziestej drugiej edycji konkursu „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny”, w kategorii „Działalność Charytatywna”. Organizatorem jest Wydawnictwo Medyczne Termedia oraz redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”.

Ideą konkursu było wyłonienie i nagrodzenie zarówno osób oraz podmiotów, które swym działaniem, determinacją i ukierunkowaniem na pacjenta wyróżniły się spośród innych placówek medycznych. Kandydatów zgłaszały organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także osoby indywidualne.

25 stycznia 2023 r., w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala „Sukces Roku”. Wydarzeniu towarzyszyła konferencja „Priorytety w ochronie zdrowia 2023”. Konferencje poświęcono tematom zdrowia publicznego, polityce lekowej, roli sektora prywatnego w polskim systemie ochrony zdrowia oraz priorytetom w wybranych obszarach terapeutycznych.

Podczas Gali Nasza Pani Prezes prof. dr hab. n. med. Aleksandra Ciałkowska-Rysz odebrała nagrodę w kategorii Lider Roku 2022 w Ochronie Zdrowia – działalność charytatywna, którą zostało uhonorowane nasze Stowarzyszenie Hospicjum Łódzkie.

Każda inicjatywa, pomysł, idea, działalność wymaga lidera, wokół którego gromadzą się inni. Wymaga konsekwencji, charyzmy, marzeń i wielkiej determinacji, ale by wszystko mogło się udać niezbędna jest ludzka życzliwość… Nic nie można zrobić w pojedynkę. Za każdą ideą, za każdym liderem muszą stać ludzie. Jest dużo osób, które działają w tle, często są niewidoczni jednakże ich praca zbiera owoce i jest niezmiernie ważna. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas w naszej działalności, planach i rozwoju. Dziękujemy za wszelkie wyrazy wsparcia, za te duże i najmniejsze nawet gesty, to dzięki nim realizujemy nasze plany, by wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom…🤗

W tej kategorii wyróżnienia otrzymały również: Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka” oraz Fundacja Nie Widać Po Mnie, którym serdecznie gratulujemy 🤗