Spotkanie poetyckie

Ostatnia sobota października minęła nam nostalgicznie, poetycko a to wszystko za sprawą naszej Pacjentki Aliny Anny Kuberskiej🩷

Zadbaliśmy o klimat. Przy unoszącym się zapachu herbaty☕️🫖 oraz lawendy-ulubionych roślin naszej poetki🪻 odbył się Recital Poetycki. W tle unosiły się delikatne dźwięki muzyki.

Nasi Wolontariusze Małgorzata, Monika, Ula oraz gościnnie Zosia, Anna i Gabriela miały przyjemność recytować wiersze autorstwa pani Aliny. Wydarzenie zgromadziło zarówno rodzinę poetki, pacjentów i ich najbliższych oraz pracowników.

Było pięknie i wzruszająco. Te chwile nakarmiły nasze dusze, dały przestrzeń do refleksji🤍🪽Takie momenty są najcenniejsze. Są ulotne i bardzo potrzebne. Był czas na rozmowy, na anegdoty, był czas…Bo czas jest bezcenny.

Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania naszej doktor Ani, Pawła Ciepłuchy i jego dźwięków oraz naszych cudownych Wolontariuszy🫶

Dziękujemy🩷🩷

Dzięki Wam spełniamy marzenia🧡💚

Sami zobaczcie jak było pięknie, klimatycznie i uroczo 🫶