Piknik Charytatywny

Serdecznie zapraszamy na pierwsze plenerowe spotkanie – Piknik Charytatywny w Hospicjum. Mamy nadzieję przybliżyć Państwu naszą działalność, a jednocześnie będzie to wspaniała okazja do atrakcyjnego spędzenia czasu i wsparcia naszych działań.

Od ponad roku jesteśmy na mapie Łodzi. Działamy, jesteśmy i z olbrzymią troską i uważnością opiekujemy się Pacjentami nieuleczalnie chorymi. Hospicjum to miejsce gdzie w soczewce widać całe nasze człowieczeństwo. Pełne emocji, ciepła, dobra ale też pokory. Pokazuje, że ważny jest czas, każda chwila i to czym te najdrobniejsze chwile w życiu wypełnimy. Zatem serdecznie zapraszamy na tą wyjątkową sobotę.

Całkowity dochód zebrany podczas wydarzenia zasili naszą działalność.
Dziękujemy, że jesteście z nami.

@Rotary Club Łódź
@Rotary Club Łódź Reymont